Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Nowego na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Nowem będzie padał śnieg.

Będzie to kolejny chłodny dzień. Temperatura osiągnie 3 stopnie Celsjusza, a odczuwalna wyniesie -1 stopień. Natomiast temperatura minimalna wyniesie -1 stopień.

Reklama

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy spodziewany jest przelotny słaby deszcz, natomiast w pierwszej części dnia przewiduje się niewielki deszcz ze śniegiem. Po południu wystąpią słabe opady śniegu.

Prognozuje się łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 18 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą dochodzić nawet do 50 km/h, szczególnie między godziną trzynastą a czternastą.

Promieniowanie ultrafioletowe będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 7:29, a zajdzie o 16:28. Dzień potrwa 8 godzin i 58 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 32 minuty.

Księżyc zajdzie o 6:15, a ponownie pojawi się na niebie o 12:30. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.