Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Nienadówki na 9 grudnia 2022

W piątek 9 grudnia, w Nienadówce będą występowały lekkie opady śniegu.

Czeka nas kolejny chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -3 do 1 stopnia.

Reklama

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu. Po południu wystąpią słabe opady śniegu, a wieczorem spodziewany jest umiarkowany deszcz. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 11 mm.

Prognozowany jest łagodny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 11 km/h. Najsilniejsze porywy mogą osiągnąć prędkość do 31 km/h, zwłaszcza między godziną czternastą a piętnastą.

Promieniowanie ultrafioletowe będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:18, a zachód o 15:28. Dzień potrwa 8 godzin i 10 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 7 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 8:51, a ponownie pojawi się na niebie o 16:01. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 98 procentach i był w pełni poprzedniego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie za trzy dni w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.