Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Nienadówki na 5 marca 2023

W niedzielę 5 marca, w Nienadówce będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą -3 stopnie Celsjusza. Najwyższa temperatura 3 stopnie przewidywana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 0 ºC. Przez całą dobę możliwe są przymrozki.

Reklama

Pogodne niebo będzie dla nas widoczne raczej w ograniczonym zakresie, ponieważ zachmurzenie będzie duże.

Przez całą dobę wystąpią opady śniegu. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między godziną czternastą a piętnastą.

Przez większość dnia występował będzie zachodni łagodny wiatr o prędkości 14 km/h. Rano prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 6 km/h, a w porywach do 14 km/h.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 6:07, a zajdzie o 17:19. Dzień potrwa 11 godzin i 11 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 9 minut.

Księżyc zajdzie o 5:54, a ponownie pojawi się na niebie o 14:54. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.