Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Nienadówki na 4 marca 2023

W sobotę 4 marca, w Nienadówce będzie występowało zachmurzenie duże.

Będzie chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 0 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 6 stopni niższej. Najwyższa temperatura 4 stopnie przewidywana jest około godziny jedenastej. Temperatura odczuwalna może być nawet o 7 stopni niższa. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 1 ºC. Przez całą dobę prognozowane są przymrozki.

Reklama

Rano chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia. Przed południem, po południu i wieczorem przewidujemy jego wzrost do bardzo dużego.

Wieczorem przewiduje się słabe opady deszczu ze śniegiem, suma opadów wyniesie 0.7 mm.

Zachodni umiarkowany wiatr powieje z prędkością 27 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie 2 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 6:09, a zajdzie o 17:17. Dzień potrwa 11 godzin i 8 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 5 minut.

Księżyc zajdzie o 5:31, a ponownie pojawi się na niebie o 13:43. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 92 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.