W poniedziałek 24 grudnia, w Nienadówce będzie występował deszcz i śnieg.
Będzie to chłodny dzień. Temperatura osiągnie 4 stopnie Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie nawet -2 stopnie. Natomiast temperatura minimalna wyniesie -1 stopień. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.
Słońca raczej nie zobaczymy, będzie pochmurno (zachmurzenie: 92%).
Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i śniegu. W nocy pojawi się słaby deszcz z przejaśnieniami, natomiast przez cały dzień przewiduje się umiarkowane opady śniegu na zmianę z przejaśnieniami. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 17 mm.
Rano i przed południem będzie łagodny wiatr zmienny o prędkości 16 km/h, w porywach osiągający nawet 38 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje umiarkowany wiatr zmienny z prędkością 24 km/h.
Promieniowanie UV w poniedziałek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Wschód słońca będzie o 7:29, a zachód o 15:32. Dzień potrwa 8 godzin i 2 minuty. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku.
Zachód Księżyca nastąpi o 8:53, a ponownie pojawi się na niebie o 17:42. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 96 procentach i był w pełni dwa dni temu. Jednocześnie Księżyc będzie w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.