Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Nienadówki na 16 listopada 2021

We wtorek 16 listopada, w Nienadówce będzie występowało przejściowe zachmurzenie.

Będzie to ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 0 stopni Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 3 stopnie niższym. Najwyższa temperatura 10 stopni spodziewana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła tylko 1 ºC. Przez cały dzień prognozowane są przymrozki.

Reklama

W pierwszej części dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie duże, jednak w drugiej części dnia pojawi się bezchmurne niebo.

Wtorek będzie kolejnym dniem bez opadów.

Przez większość dnia występował będzie południowo-wschodni łagodny wiatr o prędkości 11 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 11 km/h, a w porywach do 16 km/h. Łagodny wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Indeks promieniowania UV będzie niski, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

Słońce wzejdzie o 6:46, a zajdzie o 15:45. Dzień potrwa 8 godzin i 58 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 56 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 3:18, a ponownie pojawi się na niebie o 14:51. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 92 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.