W poniedziałek 15 lutego, w Nienadówce będzie padał śnieg.
Będzie to kolejny zimny dzień. Słupek rtęci spadnie do -3 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie tylko -10 stopni. Temperatura minimalna wyniesie -7 stopni. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.
Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.
W nocy i rano spodziewane są ciągłe słabe opady śniegu na zmianę z przejaśnieniami, a po południu przewiduje się ciągłe niewielkie opady śniegu z przejaśnieniami.
Przez większość dnia występował będzie zachodni umiarkowany wiatr o prędkości 20 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 22 km/h, a w porywach do 29 km/h. Umiarkowany wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.
Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca nastąpi o 6:42, a zachód o 16:49. Dzień potrwa 10 godzin i 7 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 4 minuty.
Wschód Księżyca nastąpi o 8:32, a zachód o 20:53. Jego widoczność cztery dni po nowiu wyniesie 13%.