W czwartek 14 stycznia, w Nienadówce będzie padał śnieg.
Czeka nas kolejny bardzo chłodny dzień. Słupek rtęci spadnie do 0 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie -3 stopnie. Temperatura minimalna wyniesie -4 stopnie. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.
Będzie pochmurno (zachmurzenie: 97%).
Przed południem, po południu i wieczorem spodziewane są niewielkie ciągłe opady śniegu na zmianę z przejaśnieniami. Opady nie powinny przekroczyć 3 mm.
Rano i przed południem prognozuje się słaby wiatr zmienny o prędkości 9 km/h, w porywach osiągający nawet 14 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje łagodny wiatr z kierunku północnego o sile około 19 km/h.
Promieniowanie ultrafioletowe w czwartek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Słońce wzejdzie o 7:25, a zajdzie o 15:56. Dzień potrwa 8 godzin i 30 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 27 minut.
Wschód Księżyca nastąpi o 8:40, a zachód o 17:13. Jego widoczność jeden dzień po nowiu wyniesie 2%.