W środę 14 listopada, w Nienadówce będzie częściowo słonecznie z przelotnymi opadami.
Czeka nas ciepły dzień. Słupek rtęci podskoczy do 10 ºC. Temperatura odczuwalna będzie na poziomie 6 stopni. Temperatura minimalna wyniesie 6 stopni.
Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.
Przez całą dobę wystąpią opady deszczu. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między godziną siódmą a ósmą.
Zachodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 18 km/h.
Ciśnienie wzrośnie do 1029 hektopaskali i będzie aż o 9 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Osoby wrażliwe na gwałtowne zmiany ciśnienia mogą tę zmianę odczuć pogorszeniem samopoczucia.
Indeks promieniowania UV osiągnie 1 w 10-stopniowej skali - promieniowanie będzie niegroźne dla zdrowia.
Słońce wstanie o 6:43, a zajdzie o 15:48. Dzień potrwa 9 godzin i 5 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 2 minuty.
Księżyc pojawi się na niebie o 12:23, a zajdzie o 21:32. Jego widoczność jeden dzień przed pierwszą kwadrą wyniesie 39%. Naturalny satelita znajdzie się w apogeum.