Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Nienadówki na 14 czerwca 2019

W piątek 14 czerwca, w Nienadówce będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.

Będzie to gorący dzień. Słupek rtęci dojdzie do 29 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie 34 stopnie. W nocy temperatura spadnie do 19 stopni.

Reklama

Wilgotność powietrza nie przekroczy 80% - będzie umiarkowanie wilgotno.

Przed południem będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - spodziewamy się małego zachmurzenia. Wieczorem wzrośnie ono do dużego.

Pod wieczór spodziewane są niewielkie opady deszczu, suma opadów wyniesie 1.27 mm.

Przewiduje się wysokie prawdopodobieństwo pojawienia się burz.

Zmienny słaby wiatr będzie wiał z prędkością 8 km/h.

Ciśnienie wzrośnie do 1018 hektopaskali i będzie o 8 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.

Spodziewany jest bardzo wysoki stopień promieniowania UV, na poziomie 8 w 10-stopniowej skali - Uwaga! Promieniowanie będzie bardzo szkodliwe dla zdrowia przy dłuższym wystawieniu na oddziaływanie promieni słonecznych. Jeśli to możliwe, unikaj przebywania w pełnym słońcu.

Wschód słońca nastąpi o 4:21, a zachód o 20:42. Dzień potrwa 16 godzin i 21 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 minuty. Pozostało siedem dni do początku astronomicznego lata.

Zachód Księżyca nastąpi o 2:53, a ponownie wzejdzie on o 17:24. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 90 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni.