W niedzielę 7 sierpnia, w Nędzy będzie przejściowe zachmurzenie.
Będzie to bardzo ciepły dzień. Jednak nad ranem będzie stosunkowo chłodno. O siódmej termometry wskażą 14 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 23 stopnie przewidywana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła 16 ºC.
Prognozuje się wilgotność na poziomie 55%, będzie umiarkowanie sucho.
Pogodne niebo będzie dla nas widoczne raczej w ograniczonym zakresie, ponieważ zachmurzenie będzie duże.
Niedziela będzie dniem bez deszczu.
Powieje łagodny wiatr z kierunku północno-wschodniego z prędkością 14 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną trzynastą a piętnastą i mogą osiągnąć do 35 km/h.
Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 6 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie o 5:23, a zachód o 20:20. Dzień potrwa 14 godzin i 56 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 27 minut.
W niedzielę Księżyc wzejdzie o 16:40. Jego widoczność dwa dni po pierwszej kwadrze wyniesie 72%. Naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie za trzy dni.