Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Nędzy na 5 marca 2023

W niedzielę 5 marca, w Nędzy będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie to chłodny dzień. Słupek rtęci dojdzie do 3 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie 0 stopni. W nocy temperatura spadnie do 0 stopni. Przez całą dobę możliwe są przymrozki.

Reklama

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu. Rano wystąpią ciągłe słabe opady śniegu, natomiast po południu spodziewany jest niewielki deszcz.

Rano i przed południem prognozuje się łagodny wiatr zmienny o prędkości 11 km/h, w porywach osiągający nawet 33 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje łagodny wiatr z zachodu z prędkością 18 km/h.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali - promieniowanie będzie niegroźne dla zdrowia.

Wschód słońca będzie o 6:22, a zachód o 17:34. Dzień potrwa 11 godzin i 12 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 9 minut.

Księżyc zajdzie o 6:09, a ponownie pojawi się na niebie o 15:10. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 96 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.