Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Nędzy na 5 lutego 2019

We wtorek 5 lutego, w Nędzy będzie częściowo słonecznie.

Będzie bardzo chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny piątej, wyniesie ona tylko -10 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej wynosić ona będzie już -7 stopni. Maksymalną temperaturę 2 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Po południu zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą tylko -6 stopni Celsjusza.

Reklama

Rano nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie duże, ale po południu i wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Wtorek będzie dniem bez opadów.

Przewidywany jest słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 7 km/h. Najsilniejsze porywy mogą osiągnąć prędkość do 13 km/h, szczególnie między godziną trzynastą a szesnastą.

Ciśnienie spadnie do 1029 hektopaskali i będzie tylko o 1 hPa niższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Indeks promieniowania ultrafioletowego będzie niski, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

Słońce wstanie o 7:15, a zajdzie o 16:46. Dzień potrwa 9 godzin i 31 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 28 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 7:45, a zajdzie o 17:20. Jego widoczność jeden dzień po nowiu wyniesie 0%. Nasz naturalny satelita znajdzie się najdalej od Ziemi.