W sobotę 23 lipca, w Nędzy będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.
Uwaga na upał. W nocy spodziewamy się 17 stopni Celsjusza. Już o siódmej rano termometry wskażą 20 stopni. O godzinie czternastej wynosić będzie ona aż 32 stopnie. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie siedemnastej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 27 stopni Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.
Spodziewana wilgotność powietrza będzie umiarkowana, na poziomie 57%.
Zachmurzenie będzie umiarkowane - 43%.
Opady deszczu będą niewielkie, wyniosą 6 mm i wystąpią one przed południem, po południu i wieczorem.
Prognozuje się umiarkowane prawdopodobieństwo pojawienia się burz.
Prognozowany jest łagodny wiatr zmienny, który powieje z prędkością 14 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć 35 km/h.
Spodziewany jest wysoki poziom promieniowania UV, na poziomie 6 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca nastąpi o 5:03, a zachód o 20:42. Dzień potrwa 15 godzin i 39 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 44 minuty.
Wschód Księżyca nastąpi o 0:38, a zachód o 16:49. Jego widoczność trzy dni po trzeciej kwadrze wyniesie 24%.