W czwartek 21 stycznia, w Nędzy będzie przejściowe zachmurzenie.
Będzie chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 3 stopnie Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 3 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 6 stopni spodziewana jest około godziny dwunastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 3 ºC.
W pierwszej części dnia niebo będzie w większości zasłonięte chmurami, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.
W czwartek nie przewiduje się żadnych opadów.
Powieje łagodny wiatr z kierunku południowego z prędkością 14 km/h.
Promieniowanie UV będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:34, a zachód o 16:22. Dzień potrwa 8 godzin i 47 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 45 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 0:31, a ponownie wzejdzie on o 11:16. Widoczność Księżyca wyniesie 56%, znajdował się on w pierwszej kwadrze poprzedniego dnia. Nasz naturalny satelita znajdzie się w apogeum.