W środę 18 sierpnia, w Nędzy będzie częściowo słonecznie.
Będzie bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 12 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 2 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 21 stopni przewidywana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 15 ºC.
Prognozuje się wilgotność na poziomie 58%, będzie umiarkowanie sucho.
Słoneczne niebo powinno być dla nas widoczne, pomimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.
W środę nie przewiduje się żadnych opadów.
Południowo-zachodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 14 km/h.
Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 5 w 10-stopniowej skali. Nasze rady: sugerujemy unikanie przebywania w pełnym słońcu, zakładanie ubrań zakrywających szczególnie narażone na działanie promieni słonecznych części ciała, okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy. Zastosowanie kremów z filtrem UV będzie dobrym pomysłem.
Słońce wstanie o 5:40, a zajdzie o 19:59. Dzień potrwa 14 godzin i 19 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 4 minuty.
Księżyc zajdzie o 0:24, a ponownie pojawi się na niebie o 17:46. Jego widoczność trzy dni po pierwszej kwadrze wyniesie 80%. Nasz naturalny satelita oddala się od Ziemi, w perygeum był we wtorek.