W piątek 17 września, w Nędzy będzie częściowo słonecznie z przelotnymi opadami.
Będzie zimniej. O siódmej termometry wskażą 13 stopni Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 2 stopnie niższym. Najwyższa temperatura 18 stopni przewidywana jest około godziny piętnastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 13 ºC.
Prognozuje się wilgotność na poziomie 80%, będzie umiarkowanie wilgotno.
Pogodne niebo powinno nam towarzyszyć, mimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.
Północny łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 16 km/h.
Spodziewany jest średni stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 4 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 6:25, a zajdzie o 18:55. Dzień potrwa 12 godzin i 30 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 53 minuty. Pozostało pięć dni do rozpoczęcia astronomicznej jesieni.
Zachód Księżyca nastąpi o 1:29, a ponownie pojawi się na niebie o 18:02. Znajdował się on w pierwszej kwadrze cztery dni temu, jego widoczność w piątek wyniesie 86%.