W środę 14 sierpnia, w Nędzy będzie przejściowe zachmurzenie.
Czeka nas bardzo ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny szóstej, wyniesie ona 14 stopni Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 21 ºC termometry wskażą o godzinie siedemnastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień wyższe. Pod wieczór zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 15 stopni Celsjusza.
Prognozuje się umiarkowaną wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 63%. Będzie parno. Może to negatywnie wpływać na samopoczucie, zwłaszcza u osób cierpiących na dolegliwości ze strony układu krążeniowego i oddechowego.
Umiarkowane zachmurzenie nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.
W nocy przewiduje się przelotny niewielki deszcz, a w nocy i rano spodziewany jest ciągły słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami.
Przewiduje się słaby wiatr o prędkości 8 km/h. Rano i przed południem powieje z kierunku północnego, a później ze wschodu. Najsilniejsze porywy spodziewane są między godziną trzecią a piątą i mogą dochodzić do 20 km/h.
Barometry wykażą niewielki (3 hPa) spadek ciśnienia, do poziomu 1017 hektopaskali. Nie powinien mieć on wpływu na samopoczucie.
Wskaźnik promieniowania UV będzie wysoki, na poziomie 6 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 5:33, a zajdzie o 20:08. Dzień potrwa 14 godzin i 34 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 49 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 4:02, a ponownie pojawi się na niebie o 19:59. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 99 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie za trzy dni w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.