We wtorek 13 listopada, w Nędzy dominować będą przelotne opady.
Czeka nas bardzo ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny siódmej, wyniesie ona 7 stopni Celsjusza. Maksymalną temperaturę 17 ºC termometry wskażą o godzinie trzynastej, a odczucie ciepła będzie nieznacznie, o 1 stopień niższe. Po południu temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 10 stopni Celsjusza.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
Rano i przed południem przewiduje się ciągły słaby deszcz z przejaśnieniami, a wieczorem pojawi się ciągły niewielki deszcz.
Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 13 km/h . W pierwszej części dnia prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 10 km/h, a w porywach do 20 km/h..
Barometry wykażą umiarkowany (6 hPa) wzrost ciśnienia, do poziomu 1026 hektopaskali. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.
Promieniowanie UV będzie niskie, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 6:56, a zajdzie o 16:04. Dzień potrwa 9 godzin i 8 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 5 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 12:02, a zajdzie o 20:48. Jego widoczność dwa dni przed pierwszą kwadrą wyniesie 30%.