W poniedziałek 20 czerwca, w Nakle nad Notecią spodziewane są burze z piorunami.
Tego dnia odpoczniemy od upałów. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 13 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona rosła i około godziny siódmej wynosić ona będzie 15 stopni. Maksymalną temperaturę 21 ºC termometry wskażą o godzinie jedenastej, a temperatura odczuwalna będzie wyższa o 3 stopnie. W południe temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą tylko 12 stopni Celsjusza.
Spodziewana wilgotność powietrza będzie wysoka, na poziomie 86%.
Zachmurzenie będzie umiarkowane - 61%.
Deszcz spodziewany jest po południu, a jego ilość przekroczy w tym okresie 7 mm.
Prawdopodobieństwo pojawienia się burz będzie utrzymywało się na umiarkowanym poziomie.
Rano, przed południem i po południu prognozuje się łagodny wiatr zmienny o prędkości 10 km/h, w porywach osiągający nawet 29 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje łagodny wiatr zmienny z prędkością 16 km/h.
Spodziewany jest wysoki poziom promieniowania UV, na poziomie 6 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca nastąpi o 4:22, a zachód o 21:20. Dzień potrwa 16 godzin i 57 minut. Będzie to jeden z najdłuższych dni w roku. Pozostał dzień do początku astronomicznego lata.
Księżyc pojawi się na niebie o 1:05, a zajdzie o 11:40. Jego widoczność jeden dzień przed trzecią kwadrą wyniesie 58%.