W środę 23 stycznia, w Myszyńcu będzie przeważnie słonecznie.
Będzie zimny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny siódmej, wyniesie ona -10 stopni Celsjusza. Maksymalną temperaturę -5 ºC termometry wskażą o godzinie trzynastej, a temperatura odczuwalna będzie o 2 stopnie niższa. Po południu temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą -9 stopni Celsjusza. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.
Chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia.
Środa to kolejny dzień, w którym nie przewiduje się opadów śniegu.
Będzie wiał łagodny wiatr ze wschodu z prędkością 10 km/h.
Barometry wykażą umiarkowany (7 hPa) spadek ciśnienia, do poziomu 1013 hektopaskali. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.
Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 1 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 7:33, a zajdzie o 15:59. Dzień potrwa 8 godzin i 26 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 56 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 9:02, a ponownie pojawi się na niebie 19:10. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 93 procentach i był w pełni dwa dni temu. Jednocześnie Księżyc był w poniedziałek w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.