Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Myszkowa na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Myszkowie będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od -1 do 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -9 do -4 stopni.

Reklama

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy wystąpią przelotne niewielkie opady śniegu, natomiast rano, przed południem i po południu pojawi się umiarkowany deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami.

Prognozowany jest silny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 29 km/h. Najsilniejsze porywy mogą osiągnąć prędkość nawet do 61 km/h, szczególnie między godziną trzynastą a czternastą.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca nastąpi o 7:17, a zachód o 16:36. Dzień potrwa 9 godzin i 19 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 20 minut.

Księżyc zajdzie o 5:50, a ponownie pojawi się na niebie o 12:51. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.