Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Muszyny na 15 stycznia 2022

W sobotę 15 stycznia, w Muszynie będzie częściowo słonecznie z lekkimi opadami śniegu.

Będzie bardzo chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą -3 stopnie Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 4 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 0 stopni spodziewana jest około godziny dwunastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła -6 ºC. Nie zapomnijcie o odpowiednim ubraniu - ciepłych kurtkach oraz szalikach i czapkach.

Reklama

Przed południem nie nacieszymy się słońcem, ponieważ zachmurzenie będzie duże, ale po południu i wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Sobota będzie dniem bez opadów.

Powieje łagodny wiatr z północnego zachodu z prędkością 13 km/h. Najsilniejsze podmuchy spodziewane są między godziną dwunastą a czternastą i mogą osiągnąć do 40 km/h.

Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 2 w 10-stopniowej skali.

Słońce wzejdzie o 7:26, a zajdzie o 16:05. Dzień potrwa 8 godzin i 38 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 28 minut.

Księżyc zajdzie o 5:46, a ponownie pojawi się na niebie o 13:32. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 94 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.