Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Mszany na 16 lutego 2019

W sobotę 16 lutego, w Mszanie będzie przeważnie słonecznie.

Będzie ciepły dzień. Pomimo to rano będzie zimno. O siódmej termometry wskażą -1 stopień Celsjusza. Najwyższa temperatura 12 stopni spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła tylko 3 ºC.

Reklama

Przewidywane jest małe zachmurzenie, więc mamy widoki na to, aby nacieszyć się słońcem.

W sobotę nie przewiduje się żadnych opadów.

Prognozuje się słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 9 km/h.

Ciśnienie spadnie do 1029 hektopaskali i będzie tylko o 1 hPa niższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.

W sobotę spodziewamy się pogorszenia jakości powietrza do wysokiego poziomu zanieczyszczenia, mimo że w piątek zanieczyszczenie powietrza utrzymywało się na niskim poziomie.

Wschód słońca będzie o 6:55, a zachód o 17:05. Dzień potrwa 10 godzin i 10 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 5 minut.

Księżyc zajdzie o 4:27, a ponownie pojawi się na niebie o 13:07. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 86 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.