Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Mrzeżyna na 5 grudnia

W środę 5 grudnia, w Mrzeżynie będzie częściowo słonecznie.

Będzie chłodny dzień. Temperatura osiągnie 5 stopni Celsjusza. Natomiast temperatura minimalna wyniesie 1 stopień.

Reklama

Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.

Środa będzie dniem bez opadów.

Rano, przed południem i po południu prognozuje się łagodny wiatr zmienny o prędkości 19 km/h, w porywach osiągający nawet 38 km/h. Przez pozostałą część dnia powieje łagodny wiatr zmienny z prędkością 12 km/h.

Uwaga na bardzo duży wzrost ciśnienia. Ciśnienie wzrośnie o 14 hpa i osiągnie poziom 1024 hektopaskale. Osoby wrażliwe na gwałtowne zmiany ciśnienia mogą tę zmianę odczuć pogorszeniem samopoczucia.

Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 8:00, a zachód o 15:37. Dzień potrwa 7 godzin i 36 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 16 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 5:22, a zajdzie o 15:07. Widoczność Księżyca wyniesie 4%, znajdzie się on w nowiu za dwa dni.

W środę około godziny 22:00 na wieczornym niebie będziemy mogli dostrzec zbliżenie Merkurego do Księżyca. Planeta zbliży się wtedy do Księżyca na odległość niespełna dwóch stopni kątowych. Obserwację utrudnić może nam fakt, że Księżyc zbliża się do nowiu. Jeżeli zamierzamy obserwować to zjawisko na zewnątrz, to pamiętajmy o ciepłych ubraniach, ponieważ będzie bardzo chłodno.