We wtorek 9 marca, w Moszczenicy będzie występowało przejściowe zachmurzenie.
Będzie to bardzo chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny czwartej, wyniesie ona -5 stopni Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej wynosić ona będzie -3 stopnie. Maksymalną temperaturę 2 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej, a temperatura odczuwalna będzie wyższa o 3 stopnie. Po południu temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą -3 stopnie Celsjusza. Przez całą dobę prognozowane są przymrozki.
Pogodne niebo powinno być dla nas widoczne, pomimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.
Wtorek będzie dniem bez opadów.
Zmienny słaby wiatr będzie wiał z prędkością 7 km/h. Najsilniejsze podmuchy mogą osiągnąć prędkość do 13 km/h, zwłaszcza między godziną dwudziestą a północą.
Wskaźnik promieniowania UV osiągnie 3 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca nastąpi o 6:08, a zachód o 17:35. Dzień potrwa 11 godzin i 27 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 37 minut.
Wschód Księżyca nastąpi o 4:52, a zachód o 12:41. Jego widoczność trzy dni po trzeciej kwadrze wyniesie 16%.