W piątek 28 stycznia, w Moszczenicy będzie padał deszcz i śnieg.
Czeka nas kolejny chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -10 do -4 stopni.
Rano, przed południem i po południu niebo będzie w większości zasłonięte chmurami, jednak wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.
Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i śniegu. W nocy i rano spodziewany jest ciągły umiarkowany deszcz ze śniegiem, a po południu pojawią się niewielkie opady śniegu.
Zmienny silny wiatr będzie wiał z prędkością 29 km/h. Najsilniejsze podmuchy wiatru mogą osiągnąć nawet 63 km/h.
Promieniowanie UV w piątek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Słońce wzejdzie o 7:25, a zajdzie o 16:23. Dzień potrwa 8 godzin i 57 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 8 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 4:03, a zajdzie o 11:51. Widoczność Księżyca wyniesie 19%, znajdował się on w trzeciej kwadrze trzy dni temu. Naturalny satelita zbliża się do Ziemi, w perygeum będzie w niedzielę.