Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Moszczenicy na 28 listopada 2020

W sobotę 28 listopada, w Moszczenicy dominować będą przelotne opady.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny szóstej, wyniesie ona 0 stopni Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 2 ºC termometry wskażą o godzinie trzynastej, a temperatura odczuwalna będzie niższa o 4 stopnie. Po południu zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą -2 stopnie Celsjusza. Przez cały dzień możliwe są przymrozki.

Reklama

Będzie pochmurno (zachmurzenie: 89%).

Przez całą dobę przewiduje się opady deszczu ze śniegiem. Szczególne nasilenie opadów pojawi się między między godziną jedenastą a dwunastą.

Prognozuje się łagodny wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 13 km/h.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:20, a zachód o 15:37. Dzień potrwa 8 godzin i 16 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 27 minut.

Księżyc zajdzie o 4:56, a ponownie pojawi się na niebie o 14:57. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 97 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.