W poniedziałek 11 lutego, w Moszczenicy będzie deszczowo.
Będzie to chłodny dzień. Słupek rtęci podskoczy do 5 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie tylko -1 stopień. Temperatura minimalna wyniesie 1 stopień.
Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.
Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. Przez całą dobę spodziewany jest niewielki deszcz z przejaśnieniami, a późnym wieczorem pojawi się duży deszcz ze śniegiem. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 17 mm.
Prognozowany jest umiarkowany wiatr zmienny, który powieje z prędkością 26 km/h.
Barometry wykażą niewielki (4 hPa) spadek ciśnienia, do poziomu 1006 hektopaskali. Nie powinien mieć on wpływu na samopoczucie.
Promieniowanie ultrafioletowe w poniedziałek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Słońce wstanie o 7:03, a zajdzie o 16:48. Dzień potrwa 9 godzin i 45 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 55 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 9:50, a zajdzie o 23:48. Znajdzie się on w pierwszej kwadrze następnego dnia, jego widoczność w poniedziałek wyniesie 35%.