We wtorek 23 lutego, w Mogielnicy będzie częściowo słonecznie.
Będzie chłodny dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona zaledwie -3 stopnie Celsjusza. Od tego momentu będzie ona wykazywała tendencję rosnącą i około godziny siódmej wynosić ona będzie już 0 stopni. Maksymalną temperaturę 8 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Pod wieczór zanotujemy spadek temperatury i o 22:00 termometry pokażą 3 stopnie Celsjusza.
Pomimo umiarkowanego zachmurzenia będziemy mieli szansę, aby ujrzeć pogodne niebo.
Wtorek będzie kolejnym dniem bez opadów.
Przewiduje się słaby wiatr zmienny, który będzie wiał z prędkością 9 km/h.
Indeks promieniowania UV będzie niski, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca nastąpi o 6:35, a zachód o 17:06. Dzień potrwa 10 godzin i 31 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 43 minuty.
Zachód Księżyca nastąpi o 4:42, a ponownie pojawi się na niebie o 12:11. Jego widoczność cztery dni po pierwszej kwadrze wyniesie 83%.