Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Mirska na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Mirsku będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 2 stopnie Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie nawet -5 stopni. Natomiast temperatura minimalna wyniesie -2 stopnie.

Reklama

W pierwszej części dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ zachmurzenie będzie całkowite, ale wieczorem pojawi się bezchmurne niebo.

Rano spodziewany jest przelotny słaby deszcz, a po południu przewiduje się ciągły niewielki deszcz.

Przez większość dnia występował będzie zachodni silny wiatr o prędkości 29 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 31 km/h, a w porywach do 83 km/h. Silny wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:53, a zachód o 16:24. Dzień potrwa 8 godzin i 30 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 35 minut.

Księżyc zajdzie o 8:03, a ponownie pojawi się na niebie o 15:30. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.