W piątek 18 lutego, w Mińsku Mazowieckim będzie występował deszcz i śnieg.
Będzie chłodny dzień. Słupek rtęci osiągnie 6 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie 2 stopnie. W nocy temperatura spadnie do 2 stopni.
Będzie pochmurno (zachmurzenie: 89%).
Opady deszczu będą umiarkowane, wyniosą 5 mm i wystąpią one przez całą dobę.
Zmienny umiarkowany wiatr powieje z prędkością 24 km/h. Najsilniejsze porywy wiatru mogą osiągnąć aż 63 km/h.
Spodziewany jest niski poziom promieniowania UV, na poziomie 2 w 10-stopniowej skali - nie będzie stanowiło zagrożenia dla zdrowia.
Słońce wstanie o 6:43, a zajdzie o 16:52. Dzień potrwa 10 godzin i 9 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 2 godziny i 26 minut.
Zachód Księżyca nastąpi o 7:51, a ponownie wzejdzie on o 18:54. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 97 procentach i był w pełni dwa dni temu.