Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Milówki na 22 grudnia

W sobotę 22 grudnia, w Milówce będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -1 do 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -7 do -2 stopni.

Reklama

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy pojawi się ciągły duży deszcz ze śniegiem, a w pierwszej części dnia spodziewany jest słaby deszcz. Po południu i wieczorem ponownie przewiduje się umiarkowany deszcz ze śniegiem. Suma opadów w ciągu dnia wyniesie 28 mm.

Będzie wiał łagodny wiatr z zachodu z prędkością 13 km/h.

Ciśnienie spadnie do 1013 hektopaskali i będzie o 7 hPa niższe niż dzień wcześniej. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 7:38, a zachód o 15:46. Dzień potrwa 8 godzin i 8 minut. Będzie to jeden z najkrótszych dni w roku.

Zachód Księżyca nastąpi o 6:55, a ponownie pojawi się na niebie 15:49. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie w pełni. Jednocześnie Księżyc będzie w poniedziałek w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.

W sobotę w pobliżu konstelacji Małej Niedźwiedzicy będziemy mogli obserwować rój Ursydów. Ten deszcz meteorów nie cechuje się szczególną aktywnością zjawisk – możemy liczyć na około 10 wystąpień na godzinę. W tym roku obserwację utrudnić nam może pełnia Księżyca. Jeżeli zamierzamy obserwować to zjawisko na zewnątrz, to pamiętajmy o ciepłych ubraniach, ponieważ będzie bardzo chłodno.