Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Miłosławia na 2 lutego 2023

W czwartek 2 lutego, w Miłosławiu będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie to kolejny chłodny dzień. Słupek rtęci wzrośnie do 3 ºC, a odczucie temperatury będzie na poziomie tylko -3 stopnie. Temperatura minimalna wyniesie 0 stopni.

Reklama

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

Przed południem i po południu spodziewany jest stały umiarkowany deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, a pod wieczór przewiduje się przelotny niewielki deszcz.

Przez większość dnia występował będzie zachodni umiarkowany wiatr o prędkości 27 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 30 km/h, a w porywach do 68 km/h. Silny wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Spodziewany jest niski stopień promieniowania ultrafioletowego, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:29, a zachód o 16:38. Dzień potrwa 9 godzin i 8 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 26 minut.

Księżyc zajdzie o 6:09, a ponownie pojawi się na niebie o 12:47. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 91 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w sobotę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.