Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Mierzyna na 27 sierpnia 2019

We wtorek 27 sierpnia, w Mierzynie będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.

Uwaga na upał. W nocy spodziewamy się 19 stopni Celsjusza. O siódmej rano nieznacznie wzrośnie do 21 stopni, jednak później będzie stale rosła. O godzinie czternastej wynosić będzie ona aż 33 stopnie. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie osiemnastej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 27 stopni Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.

Reklama

Prognozuje się wilgotność na poziomie 66%, będzie umiarkowanie wilgotno.

Rano będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - zachmurzenie będzie małe. Wieczorem zachmurzenie wzrośnie do dużego.

Przed południem przewiduje się przelotny słaby deszcz, a wieczorem spodziewany jest ciągły niewielki deszcz na zmianę z przejaśnieniami.

Przewiduje się wysokie prawdopodobieństwo pojawienia się burz.

Będzie wiał łagodny wiatr z kierunku wschodniego z prędkością 11 km/h.

Barometry wykażą niewielki (2 hPa) spadek ciśnienia, do poziomu 1018 hektopaskali. Nie powinien mieć on wpływu na samopoczucie.

Indeks promieniowania UV będzie średni, na poziomie 4 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca nastąpi o 6:01, a zachód o 20:04. Dzień potrwa 14 godzin i 2 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 58 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 1:35, a zajdzie o 18:39. Jego widoczność cztery dni po trzeciej kwadrze wyniesie 13%. Nasz naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie za trzy dni.