Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Mielca na 6 stycznia 2023

W piątek 6 stycznia, w Mielcu będzie pochmurno.

Będzie to chłodny dzień. Piątek 6 stycznia będzie jednym z tych dni, kiedy maksymalna temperatura 5 stopni spodziewana jest w nocy. Przewidujemy, że od tego momentu temperatura będzie spadała i około godziny siódmej wynosić będzie 2 ºC. Do piętnastej temperatura wzrośnie do 4 ºC. Późnym wieczorem słupki rtęci będą spadać i o 22:00 powinny pokazywać 2 ºC. Temperatura odczuwalna będzie o 3 stopnie niższa.

Reklama

Chmury całkowicie zasnują niebo - zachmurzenie będzie całkowite.

Prognozowany jest słaby wiatr zmienny, który powieje z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze porywy spodziewane są między północą a godziną drugą i mogą dochodzić nawet do 55 km/h.

Promieniowanie UV w piątek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Mielcu była bardzo dobra jakość powietrza. W piątek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Słońce wstanie o 7:33, a zajdzie o 15:47. Dzień potrwa 8 godzin i 13 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 12 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:42, a ponownie wzejdzie on o 14:50. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w niedzielę w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.