Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Mielca na 5 grudnia 2021

W niedzielę 5 grudnia, w Mielcu będą występować przelotne opady.

Będzie kolejny bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od -1 do 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -3 do 2 stopni.

Reklama

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Po południu i wieczorem wystąpią opady deszczu ze śniegiem. Szczególne nasilenie opadów przewiduje się między między godziną dwudziestą trzecią a północą.

Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 7 km/h. Rano i przed południem prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 10 km/h, a w porywach do 24 km/h. Łagodny wiatr ustąpi około godziny dwunastej.

Promieniowanie ultrafioletowe w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Mielcu była dobra jakość powietrza. W niedzielę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:17, a zachód o 15:32. Dzień potrwa 8 godzin i 14 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 13 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 8:49, a zajdzie o 16:20. Widoczność Księżyca wyniesie 2%, znajdował się on w nowiu poprzedniego dnia. Naturalny satelita oddala się od Ziemi, w perygeum był w sobotę.