Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Mielca na 29 stycznia 2022

W sobotę 29 stycznia, w Mielcu będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie to bardzo chłodny dzień. Temperatura będzie się zmieniać od -1 do 2 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -12 do -1 stopnia. Załóżcie ciepłe kurtki, czapki, szaliki i rękawice.

Reklama

Niebo będzie w większości zasłonięte chmurami. Będziemy mieli niewielkie szanse na ujrzenie słońca.

Opady ciągłego deszczu ze śniegiem będą umiarkowane na zmianę z przejaśnieniami, wyniosą 6 mm i wystąpią one w drugiej części dnia.

Przez większość dnia występował będzie zmienny łagodny wiatr o prędkości 14 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 14 km/h, a w porywach do 38 km/h.

Promieniowanie ultrafioletowe będzie niskie, na poziomie 1 w 10-stopniowej skali.

W Mielcu była bardzo dobra jakość powietrza. W sobotę nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na bardzo niskim poziomie.

Wschód słońca będzie miał miejsce o 7:13, a zachód o 16:22. Dzień potrwa 9 godzin i 9 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o godzinę i 7 minut.

Księżyc pojawi się na niebie o 5:10, a zajdzie o 12:39. Jego widoczność trzy dni przed nowiem wyniesie 11%. Naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie w niedzielę.