Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Mielca na 26 grudnia

W środę 26 grudnia, w Mielcu będzie występował deszcz i śnieg.

Czeka nas chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 2 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -5 do -2 stopni.

Reklama

Tego dnia będzie pochmurno. Nie nacieszymy się słońcem.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu ze śniegiem jak i deszczu. W nocy i w pierwszej części dnia pojawi się niewielki deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, natomiast po południu wystąpi słaby deszcz. Po południu ponownie przewiduje się niewielki deszcz ze śniegiem.

Zachodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 18 km/h.

Ciśnienie wzrośnie do 1023 hektopaskali i będzie tylko o 3 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Promieniowanie ultrafioletowe w środę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

W Mielcu występował we wtorek niski poziom zanieczyszczenia powietrza. Następnego dnia jakość powietrza się jeszcze poprawi i będziemy mogli cieszyć się bardzo czystym powietrzem.

Słońce wzejdzie o 7:33, a zajdzie o 15:36. Dzień potrwa 8 godzin i 2 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o minutę.

Zachód Księżyca nastąpi o 10:24, a ponownie pojawi się na niebie 20:21. Znajdował się on w pełni cztery dni temu, jego widoczność w środę wyniesie 81%. Naturalny satelita oddala się od Ziemi, w perygeum był w poniedziałek.