Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Mielca na 18 stycznia 2019

W piątek 18 stycznia, w Mielcu będzie występował deszcz i śnieg.

Będzie kolejny chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 3 stopnie Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 5 stopni niższej. Najwyższa temperatura 3 stopnie przewidywana jest około godziny ósmej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła -2 ºC.

Reklama

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

W pierwszej części dnia spodziewany jest ciągły słaby deszcz ze śniegiem na zmianę z przejaśnieniami, a po południu przewiduje się ciągły niewielki deszcz ze śniegiem z przejaśnieniami.

Zmienny łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 13 km/h.

Ciśnienie wzrośnie do 1017 hektopaskali i będzie o 7 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.

Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 1 w 10-stopniowej skali.

W Mielcu była dobra jakość powietrza. W piątek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Wschód słońca będzie o 7:25, a zachód o 16:03. Dzień potrwa 8 godzin i 37 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 36 minut.

Zachód Księżyca nastąpi o 4:20, a ponownie wzejdzie on 13:21. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 89 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.