Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Mielca na 17 stycznia 2022

W poniedziałek 17 stycznia, w Mielcu będzie padał deszcz i śnieg.

Będzie chłodny dzień. Temperatura będzie się wahać od 0 do 3 stopni Celsjusza, a temperatura odczuwalna wyniesie od -9 do -5 stopni.

Reklama

Pogodne niebo będzie dla nas widoczne raczej w ograniczonym zakresie, ponieważ zachmurzenie będzie duże.

Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów śniegu jak i deszczu. W nocy spodziewane są ciągłe słabe opady śniegu, natomiast w pierwszej części dnia pojawi się niewielki deszcz na zmianę z przejaśnieniami. Po południu ponownie przewiduje się słabe opady śniegu.

Zachodni silny wiatr będzie wiał z prędkością 37 km/h.

Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie poziom 1 w 10-stopniowej skali - promieniowanie będzie niegroźne dla zdrowia.

W poniedziałek, podobnie jak w niedzielę, przewidujemy niski stopień zanieczyszczenia powietrza.

Słońce wstanie o 7:26, a zajdzie o 16:02. Dzień potrwa 8 godzin i 35 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 34 minuty.

Zachód Księżyca nastąpi o 7:35, a ponownie pojawi się na niebie o 15:09. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 100 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc był trzy dni temu w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.