Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Mielca na 12 września 2019

W czwartek 12 września, w Mielcu będzie przejściowe zachmurzenie.

Będzie to kolejny bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 12 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 24 stopnie spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła tylko 15 ºC.

Reklama

Prognozuje się wilgotność na poziomie 75%, będzie umiarkowanie wilgotno. Będzie parno. Może to negatywnie wpływać na samopoczucie, zwłaszcza u osób cierpiących na dolegliwości ze strony układu krążeniowego i oddechowego.

Pogodne niebo powinno być dla nas widoczne, pomimo prognozowanego umiarkowanego zachmurzenia.

W Mielcu nie padało od kilku dni. Nie zapowiada się także, aby deszcz padał tego dnia.

Powieje słaby wiatr z kierunku zachodniego z prędkością 8 km/h.

Ciśnienie wzrośnie do 1028 hektopaskali i będzie o 8 hPa wyższe niż dzień wcześniej. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.

Indeks promieniowania UV osiągnie poziom 4 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 6:04, a zachód o 18:55. Dzień potrwa 12 godzin i 51 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 34 minuty.

Księżyc zajdzie o 3:48, a ponownie pojawi się na niebie o 18:44. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz satelita będzie widoczny w 97 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za dwa dni. Osoby te ucieszy zapewne informacja, że Księżyc będzie w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.