Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Mielca na 10 października 2019

W czwartek 10 października, w Mielcu będzie częściowo słonecznie z przelotnymi opadami.

Będzie to bardzo ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 8 stopni Celsjusza przy temperaturze odczuwalnej o 3 stopnie niższej. Najwyższa temperatura 15 stopni spodziewana jest około godziny czternastej. Temperatura zacznie spadać pod wieczór i o 22:00 będzie wynosiła 10 ºC.

Reklama

Umiarkowane zachmurzenie nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.

W nocy wystąpi stały niewielki deszcz, a pod wieczór spodziewany jest przelotny słaby deszcz.

Zachodni łagodny wiatr powieje z prędkością 15 km/h.

Barometry wykażą umiarkowany (5 hPa) wzrost ciśnienia, do poziomu 1015 hektopaskali. Zmiana ta może mieć wpływ na samopoczucie.

Spodziewany jest średni stopień promieniowania UV, na poziomie 3 w 10-stopniowej skali.

W Mielcu była dobra jakość powietrza. W czwartek nie spodziewamy się zmian: zanieczyszczenie powietrza będzie utrzymywało się na niskim poziomie.

Słońce wstanie o 6:47, a zajdzie o 17:54. Dzień potrwa 11 godzin i 6 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 3 godziny i 4 minuty.

Księżyc zajdzie o 2:42, a ponownie pojawi się na niebie o 17:12. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 90 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Dodatkowo informujemy, że Księżyc będzie w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.