Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Miedźna na 28 sierpnia 2019

W środę 28 sierpnia, w Miedźnie będzie częściowo słonecznie i burze z piorunami.

Uwaga na upał. W nocy spodziewamy się 18 stopni Celsjusza. O siódmej rano nieznacznie wzrośnie do 20 stopni, jednak później będzie stale rosła. O godzinie siedemnastej wynosić będzie ona nawet 31 stopni. Od upału nieco odpoczniemy dopiero po godzinie dwudziestej, ale nawet o tej porze będzie jeszcze 25 stopni Celsjusza. Zwłaszcza osobom starszym i dzieciom zaleca się niewychodzenie z domu. Osoby, które będą musiały przebywać na zewnątrz powinny przebywać w cieniu i przyjmować duże ilości płynów.

Reklama

Prognozuje się umiarkowaną wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 60%.

Rano chmury w niewielkim stopniu będą nam przesłaniały niebo - spodziewamy się małego zachmurzenia. Po południu przewidujemy jego wzrost do dużego.

Po południu wystąpi stały umiarkowany deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a wieczorem przewiduje się przelotny słaby deszcz.

Wystąpienie burz jest prawdopodobne.

Zmienny łagodny wiatr powieje z prędkością 11 km/h.

Ciśnienie spadnie do 1018 hektopaskali i będzie tylko o 2 hPa niższe niż dzień wcześniej. Nie powinno to mieć wpływu na samopoczucie.

Promieniowanie UV będzie średnie, na poziomie 4 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 5:50, a zachód o 19:39. Dzień potrwa 13 godzin i 48 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 43 minuty.

Wschód Księżyca nastąpi o 2:38, a zachód o 18:54. Jego widoczność dwa dni przed nowiem wyniesie 6%. Nasz naturalny satelita zbliża się do perygeum, najbliżej Ziemi będzie w piątek.