W środę 30 marca, w Markowej występować będą przelotne opady.
Czeka nas ciepły dzień. Najniższą temperaturę nad ranem zanotujemy około godziny trzeciej, wyniesie ona 5 stopni Celsjusza i nie zmieni się do godziny siódmej. Maksymalną temperaturę 11 ºC termometry wskażą o godzinie czternastej i nie będzie ona różniła się od odczucia ciepła. Po południu temperatura zacznie spadać i o 22:00 termometry pokażą 7 stopni Celsjusza.
Będzie pochmurno (zachmurzenie: 96%).
Opady deszczu będą słabe, wyniosą 3 mm i wystąpią one przez cały dzień.
Przez większość dnia występował będzie zmienny słaby wiatr o prędkości 9 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące osłabienie do prędkości 8 km/h, a w porywach do 24 km/h.
Promieniowanie ultrafioletowe osiągnie 1 w 10-stopniowej skali.
Wschód słońca będzie miał miejsce o 6:12, a zachód o 18:59. Dzień potrwa 12 godzin i 47 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 3 godziny i 35 minut.
Wschód Księżyca nastąpi o 6:01, a zachód o 16:46. Jego widoczność dwa dni przed nowiem wyniesie 4%.