Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Lubawy na 24 kwietnia 2021

W sobotę 24 kwietnia, w Lubawie będzie występowało zachmurzenie umiarkowane z przelotnymi opadami.

Będzie to kolejny ciepły dzień. O siódmej termometry wskażą 1 stopień Celsjusza. Najwyższa temperatura 10 stopni przewidywana jest około godziny trzynastej. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła tylko 0 ºC. Przez całą dobę możliwe są przymrozki.

Reklama

Rano będziemy mieli szansę, aby nacieszyć się słonecznym niebem - spodziewamy się małego zachmurzenia. Przed południem, po południu i wieczorem przewidujemy jego wzrost do dużego.

Po południu spodziewany jest stały słaby deszcz z przejaśnieniami, a wieczorem przewiduje się przelotny niewielki deszcz.

Zmienny łagodny wiatr powieje z prędkością 13 km/h.

Wskaźnik promieniowania UV będzie średni, na poziomie 3 w 10-stopniowej skali.

Wschód słońca będzie o 5:20, a zachód o 19:58. Dzień potrwa 14 godzin i 37 minut i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o 2 godziny i 24 minuty.

Księżyc zajdzie o 4:52, a ponownie pojawi się na niebie o 16:06. Dla osób wrażliwych na jego oddziaływanie podajemy, że nasz naturalny satelita będzie widoczny w 89 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce za trzy dni. Jednocześnie Księżyc będzie za trzy dni w perygeum, czyli najbliżej Ziemi.