W poniedziałek 10 grudnia, w Lubawie dominować będą przelotne opady.
Będzie to chłodny dzień. Temperatura osiągnie 5 stopni Celsjusza, a odczuwalna wyniesie nawet -1 stopień. Natomiast temperatura minimalna wyniesie 2 stopnie.
Pogodne niebo będzie dla nas widoczne raczej w ograniczonym zakresie, ponieważ zachmurzenie będzie duże.
Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i deszczu ze śniegiem. W nocy i przez większość dnia spodziewany jest słaby deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a wieczorem pojawi się niewielki deszcz ze śniegiem.
Zachodni łagodny wiatr będzie wiał z prędkością 14 km/h.
Uwaga na bardzo duży wzrost ciśnienia. Ciśnienie wzrośnie o 13 hpa i osiągnie poziom 1003 hektopaskale. Osoby wrażliwe na gwałtowne zmiany ciśnienia mogą tę zmianę odczuć pogorszeniem samopoczucia.
Indeks promieniowania ultrafioletowego osiągnie 1 w 10-stopniowej skali.
Słońce wzejdzie o 7:45, a zajdzie o 15:21. Dzień potrwa 7 godzin i 35 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 7 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 10:09, a zajdzie o 18:14. Jego widoczność trzy dni po nowiu wyniesie 9%.