We wtorek 1 stycznia, w Lubawie będą występować przelotne opady.
Będzie to chłodny dzień. O siódmej termometry wskażą 3 stopnie Celsjusza, jednak przy odczuciu ciepła o 6 stopni niższym. Najwyższa temperatura 7 stopni przewidywana jest około godziny trzynastej. Odczucie temperatury może być nawet o 6 stopni niższe. Temperatura zacznie spadać po południu i o 22:00 będzie wynosiła 3 ºC.
Będzie pochmurno (zachmurzenie: 97%).
Tego dnia możemy się spodziewać zarówno opadów deszczu jak i śniegu. W nocy i przez większość dnia pojawi się niewielki deszcz na zmianę z przejaśnieniami, a późnym wieczorem przewiduje się umiarkowane opady śniegu.
Będzie wiał umiarkowany wiatr z zachodu z prędkością 24 km/h.
Uwaga na bardzo duży spadek ciśnienia. Ciśnienie spadnie o 17 hpa i osiągnie poziom 1003 hektopaskale. Osoby wrażliwe na gwałtowne zmiany ciśnienia mogą tę zmianę odczuć pogorszeniem samopoczucia.
Promieniowanie UV we wtorek nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Słońce wzejdzie o 7:57, a zajdzie o 15:31. Dzień potrwa 7 godzin i 34 minuty i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 6 minut.
Księżyc pojawi się na niebie o 2:50, a zajdzie o 12:56. Jego widoczność trzy dni po trzeciej kwadrze wyniesie 20%.