We wtorek 2 sierpnia, w Lipianach będzie występowało przejściowe zachmurzenie.
Będzie to gorący dzień. Jednak nad ranem będzie raczej chłodno. O siódmej termometry wskażą 14 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura 25 stopni spodziewana jest około godziny szesnastej. Temperatura zacznie spadać wieczorem i o 22:00 będzie wynosiła jeszcze 20 ºC.
Przewiduje się umiarkowaną wilgotność powietrza. Osiągnie ona poziom 62%. Będzie parno. Może to negatywnie wpływać na samopoczucie, zwłaszcza u osób cierpiących na dolegliwości ze strony układu krążeniowego i oddechowego.
Zachmurzenie umiarkowane nie powinno nam nadmiernie przesłaniać pogodnego nieba.
We wtorek nie przewiduje się żadnych opadów.
Zmienny słaby wiatr powieje z prędkością 9 km/h. Najsilniejsze porywy mogą dochodzić do 29 km/h, szczególnie między godziną siedemnastą a osiemnastą.
Wskaźnik promieniowania UV osiągnie 6 w 10-stopniowej skali.
Słońce wstanie o 5:19, a zajdzie o 20:52. Dzień potrwa 15 godzin i 33 minuty i będzie krótszy od najdłuższego dnia w roku o godzinę i 22 minuty.
Księżyc pojawi się na niebie o 10:17, a zajdzie o 22:48. Znajdzie się on w pierwszej kwadrze za trzy dni, jego widoczność we wtorek wyniesie 20%.