Powered byAccuWeather.com

Pogoda dla Lidzbarku Warmińskiego na 29 listopada 2020

W niedzielę 29 listopada, w Lidzbarku Warmińskim będzie występowało duże zachmurzenie.

Czeka nas bardzo chłodny dzień. Temperatura osiągnie 0 stopni Celsjusza. Natomiast temperatura minimalna wyniesie -3 stopnie. Przez całą dobę przewiduje się występowanie przymrozków.

Reklama

Tego dnia mamy nikłe szanse na ujrzenie słońca, ponieważ będzie pochmurno.

W nocy przewiduje się przelotne słabe opady śniegu, a w nocy pojawią się ciągłe niewielkie opady śniegu z przejaśnieniami.

Przez większość dnia występował będzie północno-wschodni słaby wiatr o prędkości 7 km/h. Rano, przed południem i po południu prognozuje się jego znaczące wzmocnienie do prędkości 9 km/h, a w porywach do 13 km/h. Słaby wiatr ustąpi około godziny osiemnastej.

Promieniowanie UV w niedzielę nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla zdrowia.

Słońce wzejdzie o 7:31, a zajdzie o 15:20. Dzień potrwa 7 godzin i 49 minut i będzie dłuższy od najkrótszego dnia w roku o 28 minut.

Księżyc zajdzie o 6:11, a ponownie pojawi się na niebie o 15:04. Osoby wrażliwe na jego oddziaływanie może zainteresować informacja, że nasz satelita będzie widoczny w 99 procentach i zbliży się do pełni, która będzie miała miejsce następnego dnia. Dodatkowo informujemy, że Księżyc był w piątek w apogeum, czyli najdalej od Ziemi.